Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wola istnienia
PostNapisane: wtorek, 31 marca 2009, 15:51 
Ostatnio w radio często natrafiam na "Wolę istnienia" zespołu Coma. Słuchajcie, mroczny, pogański tekst!

http://www.tekstowo.pl/piosenka,coma,wo ... enia_.html

Wszystkich, którzy znają piosenkę od co najmniej pół roku, proszę o przyjęcie życzeń zdrowia, szczęścia i sukcesów.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 31 marca 2009, 15:58 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Ależ dziękuję, równiez i Tobie zdrowia, szczęścia i samych sukcesów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 kwietnia 2009, 00:52 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:29
Posty: 1134
Lokalizacja: Z Łysych Gór
Chyba się jej nauczę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 kwietnia 2009, 00:59 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Hmmm, sama Come znam od paru lat, zanim jeszcze stala sie slawna, ale tego nie znalem :)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL