Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 09:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: protest przeciwko ONET.PL
PostNapisane: czwartek, 27 listopada 2008, 14:49 
W dniu dzisiejszym Star Fae poinformował mnie za pośrednictwem 3Jane, ze na portalu netu znalazł się quiz kryminalny, w którym zadano pytanie o PFI.

W związku z powyższym wysłałem maila protestacyjnego do władz spółki, z żadaniem przeprosin i usunięcia tego quizu.
Zawiadomiłem takze Międzynarodowego Koordynatora PFI Morganę.

Proszę o osoby, które czują się dotkniete tym zdarzeniem o wysłanie listu protestacyjnego do spółki ONET SA.

Mozna to zrobić przez klikniecie ponizszego linka i wklejenie w oknie wiadomosci tresci listu zamieszczonego poniżej.

http://ofirmie.onet.pl/3165,,,PL,kontakt.html


Cytuj:
Z przykrościa dowiedziałem/am sie, że w quizie kryminalnym zamieszczonym w Państwa portalu (http://wiadomosci.onet.pl/2388,quizy.html) znalazło sie pytanie o Międzynarodowa Federacje Pogańską (http://wiadomosci.onet.pl/2388,8,quizy.html).
Zarówno miejsce zamieszczenia jak i sąsiedzwo pytań sugeruje, że Międzynarodowa Federacja Pogańska jest organizacją przestepczą, powiązana z ruchami satanistycznymi oraz przestepczością nieletnich.
Takie usytuowanie informacji o PFI (Pagan Federation International) godzi w dobre imię Federacji oraz obraża uczucia religijne społeczności pogańskiej.
Wobec powyższego żądam natychmiastowego usunięcia wspomnianego quizu z waszego portalu oraz przeprosin pod adresem społeczności pogańskiej.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: protest przeciwko ONET.PL
PostNapisane: piątek, 28 listopada 2008, 09:12 
Morgana upowazniła mnie do zamieszczenia listu, który wysłała do onetu.

Cytuj:
TO WHOM IT MAY CONCERN

It has come to my attention that the good name of "Pagan Federation International" is possibly being brought into disrepute by ONET.PL.
As an international foundation registered in the Hague, the Netherlands, we defend the rights of pagans worldwide.
I would therefore request any references or suggestions to the organisation being involved in criminal activities to be removed from your site immediately.

If you have any questions please do not hesitate in contacting us


Kind regards,
Morgana

International Coordinator and Chairwoman,
Stichting Pagan Federation International


Góra
  
 
 Tytuł: Re: protest przeciwko ONET.PL
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 17:27 
Odnieśliśmy częsciowy sukces. :)
Feralne pytanie zostało usuniete z quizu przez onet.
Został, co prawda ślad w postaci listy poprawnych odpowiedzi po rozwinięciu zakłatki "więcej" przy dowolnej odpowiedzi w arkuszu pytań i odpowiedzi, który pojwaia sie na końcu, po rozwiazniu quizu. Jednak ponieważ nie ma pytania więc odpowiedź treści "8a Międzynarodowa Federacja Pogańska" jest bez sensu. Równie dobrze moze być odpowiedzią na pytanie, jaka organizacja aktywnie wspiera walkę z nietolerancją prowdzącą do stosowania przemocy? ;)

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w proteście wysyłając maila do ONETU.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL