Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 07:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 27 czerwca 2012, 12:48 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Tak się składa, że od lutego ubiegłego roku są regularnie w Warszawie organizowane spotkania Wiccan i sympatyków. Zazwyczaj są podczas nich przygotowywane referaty i oczywiście przeprowadzane dyskusje na temat Wicca.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 lipca 2012 roku. Będzie na nim wygłoszony referat o wiccańskich Bogach.

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu proszę o pisanie na email roebuck@gazeta.pl, bądź o kontakt z Luizą, krajową koordynatorką Międzynarodowej Federacji Pogańskiej.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 27 czerwca 2012, 14:10 
Offline
Koordynator PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:06
Posty: 232
Lokalizacja: Warszawa
Witam!

Bardzo mi miło, że Jelonek zgodził się podejmować na swoich spotkaniach o Wicca również użytkowników forum PFI. Jest to wartościowe pokłosie Spotkania o Wicca Tradycyjnym sprzed paru tygodni :) Byłam już na kilku spotkaniach u Jelonka i serdecznie je polecam osobom, które chcą dowiedzieć się więcej. Formuła jest dużo luźniejsza niż była na spotkaniu PFI, więc nie wyjdziecie aż tak zmęczeni :) Prawie zawsze jednak odbywa się jedna prelekcja, więc merytoryki też nie brakuje :) Spotkanie nie zobowiązuje do niczego poza kulturą obycia :)

Chciałam też serdecznie Was zaprosić do kontaktowania się również z innymi organizatorami spotkań o Wicca Tradycyjnym w Polsce. Od dwóch i pół roku takie spotkania organizuje w Warszawie Enenna. Żeby poznać miejsce i datę i zostać zaproszonym należy zapisać się na listę mailingową, o tu:
http://wicca.pl/?art=6
Na tych spotkaniach możecie również spotkać wielu mądrych Wiccan Tradycyjnych, jak na przykład Rawimira - prelegenta Spotkania o Wicca Tradycyjnym PFI, którzy mogą z Wami porozmawiać na żywo.

Sheila z kolei organizuje spotkania o Wicca w Poznaniu :) Jest na forum PFI więc żeby dowiedzieć się szczegółów można pisać do niej na priv, lub zalogować się na forum http://www.forum.wiccanski-krag.pl/, gdzie zwykła zamieszczać o nich informacje :). Pomorzanie z kolei mają szansę dowiedzieć się czegoś na spotkaniach nieregularnie organizowanych przez Albrunę, o których również informacje znajdziecie na powyższym forum. Jeśli organizatorki pozwolą, postaram się również informować o nich tutaj.

Oczywiście w innych miejscach Polski również spotykają się sympatycy Wicca i na pewno też warto tam zajrzeć jeśli mieszkacie w okolicy. Wyszczególnione powyżej spotkania to te, które są organizowane przez inicjowanych Wiccan Tradycyjnych i jeśli chcecie poznać i zrozumieć tę tradycję czarostwa, bądź podjąć trening do inicjacji, są to najlepsze miejsca by dowiedzieć się jak i gdzie można to zrobić.

Tak jak przekonaliśmy się wszyscy dwa tygodnie temu, nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz, żadna strona, podręcznik ani książka. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa :)

Luiza

_________________
Pani Utrzymująca Arbuz na Swych Ramionach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: czwartek, 26 lipca 2012, 15:34 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Lipcowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w niedzielę 29 lipca 2012 roku od godziny 12:00 w Warszawie. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt na priva.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 30 lipca 2012, 20:36 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Bardzo dziękuję za wczorajsze spotkanie. Było super, choć rzeczywiście następnym razem postaram się wybrać większy, klimatyzowany lokal.

No i następnym razem zapraszam wszystkich do zadawania pytań, bo gdyby nie Szymon i Ashi'taya to wygłosiłbym dwugodzinny monolog. ;)

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: niedziela, 12 sierpnia 2012, 16:00 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Po powrocie z krótkich wakacji zastałem skrzynkę emailową zapchaną pytaniami dotyczącymi sierpniowego spotkania. Skoro tyle osób chce, by się odbyło to się ono odbędzie w niedzielę 26 sierpnia w Warszawie. ;) Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu są proszone o kontakt na adres roebuck@gazeta.pl.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: niedziela, 12 sierpnia 2012, 16:19 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 1 marca 2010, 15:14
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
Hej to w moje urodziny :) Może taki sobie zrobię jeden z prezentów :)))

_________________
Nic nie jest prawdą wszystko jest dozwolone


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 15:47 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,
hanif napisał(a):
Hej to w moje urodziny :) Może taki sobie zrobię jeden z prezentów :)))
Zapraszam. ;) Tym bardziej, że przewidziany jest wykład: "Wicca tradycyjne i eklektyczne: podobieństwa i różnice".

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 21:40 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 1 marca 2010, 15:14
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
hmmm... czyżbyś mnie podejrzewał o kontakty z "wikka eklektycznym" :lol: raczej "elektrycznym" :twisted:
jakby było "wikka tradycyjne, eklektyczne i chaockie"- o to by mię pasowało...

_________________
Nic nie jest prawdą wszystko jest dozwolone


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 23:26 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,
hanif napisał(a):
hmmm... czyżbyś mnie podejrzewał o kontakty z "wikka eklektycznym" :lol:
Jak najbardziej. Wszyscy jesteśmy o takie kontakty podejrzani. :lol:
hanif napisał(a):
raczej "elektrycznym" :twisted:
Mnie tam "wicca eklektyczne" nie elektryzuje. ;)
hanif napisał(a):
jakby było "wikka tradycyjne, eklektyczne i chaockie"- o to by mię pasowało...
Nie wiem, czy wicca bywa chaockie, ale "eklektyczne wicca" bywa dość chaotyczne.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 14 sierpnia 2012, 09:27 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 1 marca 2010, 15:14
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
a to duża róznica
podobna jak miedzy pustka doświadczana w medytacji a pustka doświadczana po sięgnięciu do portfela

ale pomysł stworzenia "chaockiego wikka" mię siem podoba :lol:

_________________
Nic nie jest prawdą wszystko jest dozwolone


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 21 sierpnia 2012, 14:52 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Jak już wspominałem sierpniowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia 2012 roku od godziny 12:00. Własnie rozesłałem prywatne wiadomości z informacją dotyczącą spotkania.

Przypominam, że podczas spotkania odbędzie się wykład zatytułowany "Wicca tradycyjne i eklektyczne: podobieństwa i różnice". Po wykładzie będzie miał miejsce panel dyskusyjny dotyczący treści, a także Wicca w ogóle.

Jeśli ktoś nie dostał ode mnie informacji na priva, a chce wziąść udział w spotkaniu jest uprzejmie proszony o kontakt.

Serdecznie zapraszam!

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: sobota, 25 sierpnia 2012, 14:17 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2011, 22:34
Posty: 168
Luiza napisał(a):
Witam!

Chciałam też serdecznie Was zaprosić do kontaktowania się również z innymi organizatorami spotkań o Wicca Tradycyjnym w Polsce. Od dwóch i pół roku takie spotkania organizuje w Warszawie Enenna. Żeby poznać miejsce i datę i zostać zaproszonym należy zapisać się na listę mailingową, o tu:
http://wicca.pl/?art=6
Na tych spotkaniach możecie również spotkać wielu mądrych Wiccan Tradycyjnych, jak na przykład Rawimira - prelegenta Spotkania o Wicca Tradycyjnym PFI, którzy mogą z Wami porozmawiać na żywo.

Sheila z kolei organizuje spotkania o Wicca w Poznaniu :) Jest na forum PFI więc żeby dowiedzieć się szczegółów można pisać do niej na priv, lub zalogować się na forum http://www.forum.wiccanski-krag.pl/, gdzie zwykła zamieszczać o nich informacje :). Pomorzanie z kolei mają szansę dowiedzieć się czegoś na spotkaniach nieregularnie organizowanych przez Albrunę, o których również informacje znajdziecie na powyższym forum. Jeśli organizatorki pozwolą, postaram się również informować o nich tutaj.

Oczywiście w innych miejscach Polski również spotykają się sympatycy Wicca i na pewno też warto tam zajrzeć jeśli mieszkacie w okolicy. Wyszczególnione powyżej spotkania to te, które są organizowane przez inicjowanych Wiccan Tradycyjnych i jeśli chcecie poznać i zrozumieć tę tradycję czarostwa, bądź podjąć trening do inicjacji, są to najlepsze miejsca by dowiedzieć się jak i gdzie można to zrobić.

Tak jak przekonaliśmy się wszyscy dwa tygodnie temu, nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz, żadna strona, podręcznik ani książka. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa :)

Luiza
Chciałam przypomnieć ten wpis - wyrazy uznania, Luizo, że polecasz różne spotkania. Tak, nie ma to jak poznać się osobiście.
Dziękuje Ci również za ostatnią konferencję - wspaniałe spotkanie, 4 bardzo ciekawe prelekcje, tak jak prelegentki - każda inna :)
Dziękuję Też Agni za jej pojednawczy gest. Zapewne reszta należy do nas, ale to właśnie wielkość arcykapłanki - spośród wielu osób, które pytały mnie o tę sytuację, ona jedna miała w sobie potrzebę i impuls by coś zrobić. W przeciwieństwie do kogoś, kto lubi konflikt podsycać :(
Było przesympatyczne spotkanie, ludzi, z tego co wiem z przynajmniej 3 kowenów, oraz niezrzeszonych ;) Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego spotkania i jego świetnej atmosfery.

_________________
Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
ogień siłą mą!
:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: sobota, 25 sierpnia 2012, 21:17 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): wtorek, 7 czerwca 2011, 09:27
Posty: 212
Miłka napisał(a):
Dziękuję Też Agni za jej pojednawczy gest. Zapewne reszta należy do nas, ale to właśnie wielkość arcykapłanki - spośród wielu osób, które pytały mnie o tę sytuację, ona jedna miała w sobie potrzebę i impuls by coś zrobić. W przeciwieństwie do kogoś, kto lubi konflikt podsycać :(

Wydawało się, że byłaś w dobrych relacjach z Agni? A tu proszę ;) Należy docenić, że to dostrzegłaś i potrafiłaś przyjąć wyciągnięta rękę :).

_________________
Wicca i wiccanie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: niedziela, 26 sierpnia 2012, 01:18 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2011, 22:34
Posty: 168
rawimir napisał(a):
Miłka napisał(a):
Dziękuję Też Agni za jej pojednawczy gest. Zapewne reszta należy do nas, ale to właśnie wielkość arcykapłanki - spośród wielu osób, które pytały mnie o tę sytuację, ona jedna miała w sobie potrzebę i impuls by coś zrobić.
Wydawało się, że byłaś w dobrych relacjach z Agni? A tu proszę ;) Należy docenić, że to dostrzegłaś i potrafiłaś przyjąć wyciągnięta rękę :).
No nie "trafiłeś".
Agni zrobiła coś, czego dotąd nie zrobił nikt inny, mimo, że podobno niektórym na tym zależy (przynajmniej tak mówią, ale tylko mówią). Nie będę wyjaśniać do końca, bo dotyczy to nie tylko mnie, a nie chcę się wypowiadać bez upoważnienia tej drugiej osoby.

_________________
Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
ogień siłą mą!
:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:08 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Ja bardzo chciałem podziękować wszystkim przybyłym za fantastyczne spotkanie w przemiłej atmosferze. Niedługo zamieszczę na forum informację dotyczącą wrześniowego spotkania oraz wykładu, który zostanie podczas niego wygłoszony.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: niedziela, 2 września 2012, 22:12 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2010, 22:36
Posty: 141
Miłka napisał(a):
Dziękuje Ci również za ostatnią konferencję - wspaniałe spotkanie, 4 bardzo ciekawe prelekcje, tak jak prelegentki - każda inna :)

Chcialam zaraz po konferencji podziekowac ale nie pamietalam hasla. Bez zalogowania szukalam odpowiedniego topiku i nie moglam sie doszukac. Dzisiaj ktos mnie poprosil zebym tu weszla, Amvaradel przeslala mi nowe haslo i moge wreszcie tez podziekowac ci Luizo za organizacje tej konferencji. Pewnie tytaj bedzie najodpowiedniej skoro nie ma oddzielnego topiku. Spotkanie bylo bardzo ciekawe, pod wieloma wzgledami. Dziekuje tez Wiedronie za przyjazna rozmowe, jej serdecznosc i wesola prelekcje, Sheili za to ze mimo padania ze zmeczenia (po organizacji naszego wiccendowego Wiccaniska) podjela wyzwanie, Enenie za powiedzenie kilka razy tego co sama chetnie bym powiedziala (widac doswiadczenia arcykaplanek sa w duzej mierze podobne z biegem czasu) i wszystkim uczestniom za przybycie w tak duzej ilosci i zrobienie fajnej atmosfery.

Miłka napisał(a):
Dziękuję Też Agni za jej pojednawczy gest. Zapewne reszta należy do nas, ale to właśnie wielkość arcykapłanki - spośród wielu osób, które pytały mnie o tę sytuację, ona jedna miała w sobie potrzebę i impuls by coś zrobić. W przeciwieństwie do kogoś, kto lubi konflikt podsycać :(

LOL Milka, nie dziwie sie ze Rawimir nie zrozumial. Jakbym nie wiedziala o co chodzi tez pomyslalabym w pierwszej chwili ze to my sie godzilysmy. Ciesze sie ze gest na cos sie przydal i mam nadzieje ze zaowocuje. Zycze powodzenia obu stronom, jesli obie strony chca zgody to zgoda powinna byc mozliwa. Nie ma za co dziekowac. Tak na prawde nic takiego nie zrobilam.

_________________
Obrazek

Prawdziwym szacunkiem nie jest to jak zachowujemy sie przy danej osobie, ale to jak mowimy o niej kiedy nie ma jej w naszym towarzystwie.
Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa. Krishnamurti


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 12 września 2012, 12:42 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Wrześniowe spotkanie wiccan i sympatyków odbędzie się w Warszawie w niedzielę 16 września 2012 roku od godziny 12:00.

Przypominam, że podczas spotkania zostanie wygłoszony wykład zatytułowany "Wiara i doświadczenie w Wicca Tradycyjnym". Po wykładzie będzie miał miejsce panel dyskusyjny dotyczący treści, a także Wicca w ogóle.

Informacje na temat lokalizacji spotkania zostały rozesłane na priva. Jesli ktoś nie otrzmymał informacji, a chciałby wziąć udział w spotkaniu proszony jest o kontakt.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 18 września 2012, 11:14 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Dziękując za ostatnie spotkanie chciałem odrazu nadmienić, że kolejne odbędzie się 28 października. Temat wykładu podam trochę później. Jestem też otwarty na propozycje tematu wykładu. ;)

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 24 października 2012, 18:23 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Październikowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w sobotę 27 października 2012 roku od godziny 12:00.

Odbędzie się wykład zatytułowany "Metamorfozy Wicca Tradycyjnego". Po wykładzie będzie miał miejsce panel dyskusyjny dotyczący treści, a także Wicca w ogóle.

Zaproszenia rozesłane. Jeśli ktoś z Was nie dostał informacji na priva, a chce wziąść udział w spotkaniu i jest pełnoletni to proszę pisać na forum, albo na adres emailowy: roebuck@gazeta.pl.

Serdecznie zapraszam!

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: czwartek, 22 listopada 2012, 11:36 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Listopadowe spotkanie Wiccan i sympatyków w Warszawie odbędzie się w niedzielę 25 listopada 2012 roku od godziny 12:00.

W tym miesiącu zamiast tradycyjnego wykładu przygotowałem niespodziankę.

Osobom, które wyraziły chęć uczestniczenia w spotkaniu wysłałem prywatną wiadomość. Jeśli ktoś z Was jej nie otrzymał, a jest pełnoletni i chciałby wziąść udział w spotkaniu to proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam na spotkanie!

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 5 grudnia 2012, 20:36 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Grudniowe spotkanie Wiccan i sympatyków w Warszawie odbędzie się w sobotę 8 grudnia 2012 roku od godziny 12:00.

Przypominam, że w tym miesiącu zamiast tradycyjnego wykładu przewidziana jest dyskusja. ;)

Osoby, które nie otrzymały zaproszenia, a są pełnoletnie i chciałyby wziąć udział w spotkaniu proszone są o kontakt.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 16 stycznia 2013, 22:21 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Styczniowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w sobotę 19 stycznia 2013 roku od godziny 12:00.

Przed chwilą rozesłałem prywatne informacje do zainteresowanych. Jeśli ktoś z Was nie dostał takiej informacji, a jest osobą pełnoletnią i chciałby się pojawić na spotkaniu niech da znać w tym wątku, albo niech napisze prywatnie.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2013, 03:19 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2009, 22:14
Posty: 133
Lokalizacja: Ziemia
Drodzy Wiccanie, czy zechcecie powiadomić druida o następnym spotkaniu i pozwolić mu wpaść powiedzieć ciepłe słowo i posłuchać tego o czym zamierzacie mówić a co dostępne będzie dla osoby z zewnątrz???

_________________
"Nienawiść nie świadczy o polskości tak jak bejsbolowy kij!
Świadczy tylko o tym, że jesteś bandytą niezależnie od narodowości!"

Jestem druidem, kapłanem wiedzy.
Szanuję Ją tak bardzo, że trzymam się od niej z daleka :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2013, 14:46 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Szanowny Druidzie,
Fizban napisał(a):
Drodzy Wiccanie, czy zechcecie powiadomić druida o następnym spotkaniu i pozwolić mu wpaść powiedzieć ciepłe słowo i posłuchać tego o czym zamierzacie mówić a co dostępne będzie dla osoby z zewnątrz???
Spotkania Wiccan i sympatyków organizowane przeze mnie mają charkter otwarty i mile są na nich widziani nie tylko Wiccanie, czy potencjalni Wiccanie, ale też wszyscy, którzy z jakichś powodów zainteresowali się tematem.

Kolejne spotkanie odbędzie się najpewniej 17 lutego.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: piątek, 25 stycznia 2013, 00:33 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2009, 22:14
Posty: 133
Lokalizacja: Ziemia
Będę zaszczycony mogąc się zjawić! Dziękuję!

_________________
"Nienawiść nie świadczy o polskości tak jak bejsbolowy kij!
Świadczy tylko o tym, że jesteś bandytą niezależnie od narodowości!"

Jestem druidem, kapłanem wiedzy.
Szanuję Ją tak bardzo, że trzymam się od niej z daleka :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 16:16 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Lutowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2013 roku od godziny 12:00.

Przed chwilą rozesłałem prywatne informacje do zainteresowanych. Jeśli ktoś z Was nie dostał takiej informacji, a jest osobą pełnoletnią i chciałby się pojawić na spotkaniu niech da znać w tym wątku, albo niech napisze prywatnie.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 12 marca 2013, 19:13 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Marcowe spotkanie Wiccan i sympatyków forum odbędzie się w sobotę 16 marca 2013 roku od godziny 12:00.

W tym miesiącu przygotowałem wykład o mało pasjonującym tytule, ale porażającej treści pt. "Wiele oblicz współczesnego Wicca Tradycyjnego". ;) :twisted: :mrgreen:

Jeśli ktoś nie otrzymał zaproszenia a chce wziąć udział w spotkaniu i jest osobą pełnoletnią proszony jest o kontakt.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: środa, 17 kwietnia 2013, 19:38 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hejka,

Kwietniowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2013 roku w Warszawie od godziny 12:00.

W tym miesiącu zamiast wykładu będzie pogadanka inspirowana talią kart zaprojektowaną przez współczesnego czarownika Ravena Grimassi. ;)

Pełnoletnie osoby zainteresowane spotkaniem, które nie otrzymały jeszcze zaproszenia proszone są o kontakt na priva.

Serdecznie zapraszam na spotkanie!

Jelonek

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano wtorek, 21 maja 2013, 13:11 przez Jelonek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 21 maja 2013, 13:10 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hejka,

Majowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w sobotę 25 maja 2013 roku w Warszawie od godziny 12:00.

W tym miesiącu, podobnie jak w popryednim, zamiast wykładu odbędzie się pogadanka inspirowana talią kart zaprojektowaną przez współczesnego czarownika Ravena Grimassi. ;)

Pełnoletnie osoby zainteresowane spotkaniem, które nie otrzymały jeszcze zaproszenia proszone są o kontakt na priva.

Serdecznie zapraszam na spotkanie!

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spotkania Wiccan i sympatyków w Warszawie
PostNapisane: wtorek, 18 czerwca 2013, 12:03 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hejka,

Czerwcowe spotkanie Wiccan i sympatyków odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2013 roku w Warszawie od godziny 12:00.

W tym miesiącu podobnie jak w poprzednim zamiast wykładu będzie się pogadanka inspirowana talią kart zaprojektowaną przez współczesnego czarownika Ravena Grimassi.

Pełnoletnie osoby zainteresowane spotkaniem, które nie otrzymały jeszcze zaproszenia proszone są o kontakt na aders e-mailowy: roebuck@gazeta.pl.

Przy okazji chciałem poinformować, że zdecydowałem się organizować spotkania co drugi miesiąc. Obecnie coven i praca z uczniami pochłaniają mnie tak bardzo, że z trudem znajduję czas, żeby spotykać się z osobami, które dopiero stawiają pierwsze kroki na ścieżce ku Wicca. To nie była dla mnie łatwa decyzja, bo uważam, że nasze spotkania mają naprawdę fajny klimat. No, ale wobec covenu i osób przygotowujących się do Inicjacji mam poważniejsze zobowiązania.

Serdecznie zapraszam na czerwcowe spotkanie! Następne odbędzie się "dopiero" w sierpniu.

Jelonek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL