Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 08:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Projekt: Dialogi
PostNapisane: wtorek, 15 maja 2012, 20:19 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): sobota, 12 maja 2012, 10:54
Posty: 26
Nie wiem gdzie to zamieścić, więc jeśli popełniłam błąd, proszę o przerzucenie wątku...

Witam. Chciałabym zorganizować pewien projekt.
Projekt jest dialogiem między różnymi sciezkami rozwoju duchowego. Przewiduje zaproszenie grup z zagranicy. Mam ku temu środki (całkowity zwrot kosztów dla wszystkich uczestników, materiały, oczywiście całe zakwaterowanie itp. ). Projekt jest przeznaczony dla osób od 15 do 30 lat a z kazdego kraju mogę zaprosić po jednej starszej osobie. takie są warunki. Maksymalnie 60 osób z naszego i innych. (proponuję Norwegię , Wielką Brytanię i ewentualnie coś bliżej nas, jak Francja czy Ukraina ) . No i oczywiscie potrzebuję ludzi którzy są z różnych ścieżek i bedą w stanie o nich opowiedzieć innym (specjalni tłumacze oczywiście będą). Niestety, bardzo ubolewam nad tym że nie mogę zaprosić osób starszych niż 30 lat, ale ten projekt wymaga tego ode mnie.
W związku z tym, chcę poprosić Was o pomoc. Co o tym myślicie? Czy możecie mi pomóc? Ja zajmę się partnerskimi organizacjami w Polsce , ale potrzeba kazdej grupie z zagranicy być "pod" jakąś organizacją w ich kraju (kwestie patronatu).
No więc... proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Projekt: Dialogi
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2012, 10:31 
Offline
Koordynator PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:06
Posty: 232
Lokalizacja: Warszawa
Całkiem dobrze zamieściłaś :) Poproszę o więcej szczegółów - skąd są środki, jaki jest cel, termin etc. Jako koordynator postaram się pomóc :) Jako poganka poniżej 30 lat również.

_________________
Pani Utrzymująca Arbuz na Swych Ramionach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Projekt: Dialogi
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2012, 12:45 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 29 września 2009, 17:34
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa
a skąd to ograniczenie wiekowe? <mówiąc to przeczesał dłonią całkiem sporą ilość siwych włosów na skroni> propozycja brzmi bardzo ciekawie, czy masz na myśli jakieś ścieżki pogańskie, czy szerzej- rozwój duchowy energetyczny itd? czy bardziej na zasadzie dialogu, czy też przybliżenia młodym (choć wg mnie na trzydziestce młodość się nie kończy :P ) ludziom tego, co funkcjonuje w świecie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Projekt: Dialogi
PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2012, 12:07 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): sobota, 12 maja 2012, 10:54
Posty: 26
Ponieważ to projekt unijny... I oni narzucają.
Chcę przybliżyć na początku duchowość. Przecież świeżakom nie będzie się udostępniać od razu technik.
Ale wiem że to pewnie nie wypali, nie mogę znaleźć organizacji. Dlatego chcę stworzyć taką która byłaby bazą dla takich projektów.Dałam już wątek, zajrzycie?
Więc dopóki nie stworzę stowarzyszenia albo chociaż nie zbiorę grupy regularnie rozmawiających ludzi, muszę zawiesić. Ale proszę, zgłoście się, warto rozmawiać!
skype: shaunifire
gg: 12633968


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL