Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 17:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prawda o okultyzmie.Prawdziwna prawda a nie jakaś tam pseudo
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 02:55 
Wybaczcie ale poprosu nie mogę powstrzymać ruchu chrapek i hiperwnetylacji ze śmiechu :lol:


• "makumba (to bóstwo afrykańskie; nawet śpiewanie piosenki Big Cyca może zaszkodzić!)" :lol: :lol: :lol: Jej już zaszkodziło :lol:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

"pacyfka, czyli krzyż Nerona, symbolizuje zwycięstwo nad chrześcijaństwem"

"Czy nosiłeś jakieś znaki z tym związane (pentagram, trzy szóstki, odwrócony krzyż, znak yin-yang, ankh, skarabeusz...)? {Wymienione znaki mają zazwyczaj związek z kultem szatana.}" :lol: :mrgreen: :twisted: :lol:
Skarabeusz ma w zwyczaju sybolizować Szatana..czyli czasem go nie symbolizuje a czasem gdy ma chrząszczowe napięcie przedmiesiączkowe to już tak?

Czy grałeś w jakieś demoniczne gry komputerowe i inne (Diablo, Dungeons & Dragons, Advanced D&D, Quake, RPG, Pokemony, tj. kieszonkowe potwory)?"- :lol: :lol: Tak tak taaak!!!Tak mi rób tak mi dobrze!!!

Czy czytałeś literaturę obcych kultów, religii, książki o magii, wtajemniczające w czary i magię (np. Harry Potter)?"
:lol: Histori to nie czytam bo mama mi nie każe ale Portera to mam cała dyskografię bo to znany prekursor okultyscynizmu :lol:

"Jak reagujesz na święte rzeczy, miejsca? Czy coś cię w tej dziedzinie niepokoi?"-Tak,robią mi się na ciele takie guzy i mają takie fikuśne małe włoski na czubku...czuję się wtedy taki samotny,biegam po łące i wyrywam skrzydełka biedronce.

"Czy nie słuchasz dużo ostrej muzyki, rockowej, satanistycznej, techno, metal?... {Niebezpieczeństwo okultystycznych, spirytystycznych i demonicznych przekazów w czasie słuchania wskazanej muzyki jest ogromne. Demonowi wystarcza przyzwolenie przez włączenie
odbiornika i chęć słuchania nawet niezrozumiałych utworów.} " :lol: :lol: :lol: Paaani,ilość ostrej muzyki jaka przeze mnie przeszła zmusza mnie do refleksji że oto stałem się markizem piekieł,lordem wszech mroku i Molibdenowym Januszem.

"Zainteresowania, chęć zdobycia wiedzy o innych religiach nie usprawiedliwia rozczytywania się w kultycznych księgach obcych bóstw. Zawsze rodzi niebezpieczeństwo zamieszania i powstania wątpliwości,"-Tak...poproszę o klapsa jestem złym człowiekiem bo lubię czytać zamiast słuchać Paninej propagandy.

Biała magia jest grzechem podobnie jak czarna. Obie są zakazane i obie są niebezpieczne, bo powodują poważne zniewolenie duchowe."-Narazie dostaję rozwolnienia czytając te prawdy objawione.

Czy nie masz jakichś podejrzanych, demonicznych, kultycznych przedmiotów (figurki bożków, Buddy, pamiątki z krajów egzotycznych, "-Mam podejrzanego satanistę Buddę,tak podejrzanie się uśmiecha...kiść bananów i pomarańcze.

"Czy kiedyś modliłeś się do diabła, szatana, ducha opiekuńczego lub je przyzywałeś? Może prosiłeś je o coś? Czy podpisywałeś jakiś układ, pakt, cyrograf? {W wypadku pozytywnej odpowiedzi na te pytania, należałoby poprosić egzorcystę o pomoc.} " -Pomocy!!!

"Czy odgrywałeś kiedyś rolę diabła {Odgrywanie roli diabła, wczuwanie się w niego, utożsamianie z nim, nazywanie kogoś „diabłem” jest zawsze bardzo niebezpieczne i raczej zawsze kończy się zniewoleniem.} (choćby dla zabawy, w jasełkach"-Zaraz się okaże że nie udawanie diabła też jest niebezpieczne bo wiąże się z diabłem.

"Czy sam uczestniczyłeś w wywoływaniu duchów (np. dla zabawy)? Z jakimi efektami? "-Przyszła sąsiadka.

Czy nie dokonałeś aborcji lub do niej nie skłoniłeś? Czy miewasz myśli samobójcze, nienawiść do siebie lub innych, chęć zabójstwa? {Zabójstwo i samobójstwo jest otwarciem furtki szatanowi. Obsesje myśli samobójczych mogą być wynikiem uwikłań spirytystycznych i satanistycznych.} "-Jak narazie tylko czytanie Pani bloga nie jest wikłające i picie herbaty,cała reszta wikła.

"Czy w spowiedzi św. nie zataiłeś kiedyś grzechów ciężkich ze wstydu czy innych przyczyn? "-Pierwsza spowiedź to był koszmar,musiałem się spowiadac i żałować grzechów mimo że nie czułem się grzesznikiem,było mi tak przykro że nie mam grzechów na sprzedaż więc wymysłałem co się dało a na końcu podałem kłamstwo.

"Czy czytasz horoskopy i wierzysz w nie? {Horoskopy mają źródło w kultach astralnych, pogańskich. Jest to nie tylko praktyka bałwochwalcza i ciężko grzeszna, ale może prowadzić do zniewolenia duchowego.} "-To sobie skopiujcie bo to o Was jest :lol: Pogany ciężkogrzeszne jedne :lol: :wink:

"są oparte na obcym chrześcijaństwu systemie filozoficzno-religijnym i mają na celu doprowadzenia człowieka do fuzji z tajemnymi (okultystycznymi) „energiami”, do fuzji z naturą, czego skutkiem jest uzależnienie go od złych mocy"-Przecież wiemy,to oczywiste.

"Czy leczyłeś się tzw. medycyną niekonwencjonalną, bioenergoterapią{Zdrowa nauka nie potwierdza istnienia takich naturalnych energii w człowieku" :roll:

:lol: :lol: :lol: Mam mokro,idę się przebrać...ale czy to bezpieczne?Czy to mnie nie uwikła w coś kultycznego? :(


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prawda o okultyzmie.Prawdziwna prawda a nie jakaś tam pseudo
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 11:29 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): poniedziałek, 28 grudnia 2009, 20:49
Posty: 16
Lokalizacja: wrocław
I po raz kolejny spadłęm z łóżka;D
Dochodze do wniosku,że nie tylko MY ,ale i chrześcijanie czczą Diabła.
znam osobę, która jest już chyba satanistka-katoliczką, mianowicie wszędzie widzi jego wpływ i obecność i stara sie ciągle uciec od niego...
mam prośbe, podaj linka do tej kopalni wiedzy okultystycznej;)
Ave Satan i Maryja zawsze dziewica:)!

_________________
"Wiedźma wiedźmę zawsze pozna."
Zielarka, Babka, Znachorka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prawda o okultyzmie.Prawdziwna prawda a nie jakaś tam pseudo
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 11:52 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
Mel napisał(a):
Wybaczcie ale poprosu nie mogę powstrzymać ruchu chrapek i hiperwnetylacji ze śmiechu :lol:


• "makumba (to bóstwo afrykańskie; nawet śpiewanie piosenki Big Cyca może zaszkodzić!)" :lol: :lol: :lol: Jej już zaszkodziło :lol:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

mi też :lol:

Cytuj:
"pacyfka, czyli krzyż Nerona, symbolizuje zwycięstwo nad chrześcijaństwem"

hmm...[nie, nie simisti :wink: ] dobry deseń na tapetę ^^

Cytuj:
"Czy nosiłeś jakieś znaki z tym związane (pentagram, trzy szóstki, odwrócony krzyż, znak yin-yang, ankh, skarabeusz...)? {Wymienione znaki mają zazwyczaj związek z kultem szatana.}" :lol: :mrgreen: :twisted: :lol:
Skarabeusz ma w zwyczaju sybolizować Szatana..czyli czasem go nie symbolizuje a czasem gdy ma chrząszczowe napięcie przedmiesiączkowe to już tak?


wrong! Skarabeusz ZAWSZE symbolizuje szatana, albowiem powszechnie wiadomo, że Egipcjanie szatana czcili (to właśnie jemu budowali piramidy, nie wiedziałeś?) :roll:

Cytuj:
Czy grałeś w jakieś demoniczne gry komputerowe i inne (Diablo, Dungeons & Dragons, Advanced D&D, Quake, RPG, Pokemony, tj. kieszonkowe potwory)?"- :lol: :lol: Tak tak taaak!!!Tak mi rób tak mi dobrze!!!


mam nadzieję, że miałeś jakąś ściereczkę i nie zachlapałeś monitora :oops:

Cytuj:
Czy czytałeś literaturę obcych kultów, religii, książki o magii, wtajemniczające w czary i magię (np. Harry Potter)?"
:lol: Histori to nie czytam bo mama mi nie każe ale Portera to mam cała dyskografię bo to znany prekursor okultyscynizmu :lol:

ja na ten przykład nie tylko czytałam, ale też rzucałam zaklęcia tam opisane (np. "jedz ślimaki!") :twisted:

Cytuj:
"Czy nie słuchasz dużo ostrej muzyki, rockowej, satanistycznej, techno, metal?... {Niebezpieczeństwo okultystycznych, spirytystycznych i demonicznych przekazów w czasie słuchania wskazanej muzyki jest ogromne. Demonowi wystarcza przyzwolenie przez włączenie
odbiornika i chęć słuchania nawet niezrozumiałych utworów.} "

zwłaszcza techno pasuje do tego zestawienia 8)
Cytuj:
:lol: :lol: :lol: Paaani,ilość ostrej muzyki jaka przeze mnie przeszła zmusza mnie do refleksji że oto stałem się markizem piekieł,lordem wszech mroku i Molibdenowym Januszem.

a Ty się, Mel, nie śmiej, bo dałeś przyzwolenie i zobacz, gdzie wylądowałeś :twisted:

Cytuj:
Czy nie masz jakichś podejrzanych, demonicznych, kultycznych przedmiotów (figurki bożków, Buddy, pamiątki z krajów egzotycznych, "-Mam podejrzanego satanistę Buddę,tak podejrzanie się uśmiecha...kiść bananów i pomarańcze.

o fak, ja lubię banany...

Cytuj:
"Czy kiedyś modliłeś się do diabła, szatana, ducha opiekuńczego lub je przyzywałeś? Może prosiłeś je o coś? Czy podpisywałeś jakiś układ, pakt, cyrograf? {W wypadku pozytywnej odpowiedzi na te pytania, należałoby poprosić egzorcystę o pomoc.} " -Pomocy!!!

ja tak, do anioła stróża


Cytuj:
"Czy sam uczestniczyłeś w wywoływaniu duchów (np. dla zabawy)? Z jakimi efektami? "-Przyszła sąsiadka.

rotfl

Cytuj:
"Czy czytasz horoskopy i wierzysz w nie? {Horoskopy mają źródło w kultach astralnych, pogańskich. Jest to nie tylko praktyka bałwochwalcza i ciężko grzeszna, ale może prowadzić do zniewolenia duchowego.} "-To sobie skopiujcie bo to o Was jest :lol: Pogany ciężkogrzeszne jedne :lol: :wink:

horoskopów to nie, ale czasem czytam z ręki (wiem, niedobry misiek, niedobry :cry: )

Cytuj:
"Czy leczyłeś się tzw. medycyną niekonwencjonalną, bioenergoterapią{Zdrowa nauka nie potwierdza istnienia takich naturalnych energii w człowieku" :roll:

istnienia duszy też nie potwierdza :roll:

Cytuj:
:lol: :lol: :lol: Mam mokro,idę się przebrać...ale czy to bezpieczne?Czy to mnie nie uwikła w coś kultycznego? :(

bądź czujny, ZUO nie śpi :!:

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Prawda o okultyzmie.Prawdziwna prawda a nie jakaś tam pseudo
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 12:01 
http://prawda-o-okultyzmie.blog.onet.pl/ :lol: Podobno każdy ma swoją prawdę i prawda jest względna ale ten blog i te prawdy to jakiś...siedemdziesiąty wymiar!!

Nuori napisał(a):
znam osobę, która jest już chyba satanistka-katoliczką, mianowicie wszędzie widzi jego wpływ i obecność i stara sie ciągle uciec od niego...

To są najgroźniejsi sataniści właśnie,ci katoliccy.Cierpią na Obsesje Szatana połączoną z urojeniami na jego temat,to taka nowa jednostka chorobowa dotykająca "najwierniejszych i najlepszych" ludzi.Wszędzie Szatan,co się złego nie stanie:"Szatan".JEsteś katolikiem?Nie?Szatan!!!

Kilka miesięcy temu jakiś dziadek porąbał siekierą dziewczynke bo zobaczył w niej Szatana i jako prawdziwy katolik nie mógł mu pozwolić przeżyć.Gdyby odwrócić sytuację to zaraz by ruszyła kolejna nagonka na złych wyznawców Szatana ale że osoba deklarująca przynależność do kościoła popełniła zbrodnie to już zupełnie co innego.Chory człowiek,trzeba mu współczuć i pomóc w leczeniu bo bóg kazał kochać i wybaczać.Ehhh...Zabawne że największa psychomanipulacja i odmóżdżanie to właśnie te nawiedzone teksty o "prawdzie",które każą wszędzie widzieć Szatana.Ja mam dosyć,gdy czytałem tego bloga to uwierzyć nie mogłem że ktoś tak na serio pisze to wszystko.Moherowe panienki pewnie łykają to bez popitki i tresują wnuczęta a potem nam łazi po ulicach taka masa paranoików z obsesjami.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL