Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest środa, 15 maja 2024, 06:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Test: Jakim technomantą jesteś?
PostNapisane: środa, 2 grudnia 2009, 16:14 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 30 stycznia 2009, 20:11
Posty: 148
Lokalizacja: R'lyeh
Technologia jest wszędzie. Komórki, laptopy, mp3... obecny świat nie może istnieć bez elektroniki. Rozwój technologiczny wdarł się także i do świata okultystycznego. Tysiące wiedźm i magów zrozumiało, że trojany są skuteczniejsze niż klątwy, a demonów nie przywołuje się już do kręgów, tylko nagrywa się je na DVD. Technomancja jest NOWĄ, ODRODZONĄ MAGIĄ. I nawet jeśli jesteś tradycjonalistą, to tylko kwestia czasu, kiedy swój grimuar będziesz pisał na laptopie. Sprawdź już teraz, jakim typem technomanty jesteś!

Test nie jest restrykcyjny. Jeśli pasują ci dwie odpowiedzi, wybierz obie. Jeśli masz dużo punktów w jednej grupie, a kilka w innej, czytaj obie – prawdopodobnie masz pewne naleciałości z innego typu.

Jak zabezpieczasz swój komputer?
a) włączam firewalla, instaluję McAfee i umieszczam na tapecie Pieczęć Salomona
b) włączam firewalla, instaluję MksVir i pytam swojego ducha totemicznego, czy nie zna się na blokadach WPA
c) włączam firewalla, instaluję Nortona i proszę Boginię o dobre hasła przy szyfrowaniu TCP/IP.
d) rysuję na monitorze pentagram własną krwią. Szatan mnie ochroni!
e) wieszam różaniec na monitorze.
f) nie robię nic. Szansa, że coś złapię jest jak 1 do 2,618* 1013
g) nie robię nic. Przecież nikt mi nie wysle wirusa, prawda?

Dokończ zdanie: Internet to:
a) sztucznie wytworzony świat astralny
b) sztucznie wytworzony świat duchowy
c) sztucznie wytworzona kopia Wyrdu
d) dzieło Szatana
e) dzieło Szatana
f) Wyrd 2.0
g) ...eee? Nie znam się na komputerach.

Kim grasz w WoW-a?(ew. Inne MMORPG)
a) Magiem
b) Szamanem
c) Wiedźmą
d)Demonologiem
e)Paladynem/Inkwizytorem/Nie gram, bo zabronił tego Ojciec Dyrektor
f)Kimś od manipulacji szczęściem. Ew. Rogalem
g)kimś, kim będzie można pomagać innym. Ew. elfką(koniecznie!) kapłanką.

Pojedynkujesz się z New_Age_crakerem. W jaki sposób wykonasz pierwszy atak?
a) Atakuję szybko i śmiertelnie. Wyślę meila z wypisanym imieniem HASTUR i dopiskiem, by przeczytał to głośno trzy razy.
b) Bez sprzętu jest na przegranej pozycji. szczuję na niego bandę gremlinów.
c) Atak jest niemoralny, dlatego się bronię. Ale jak mnie wku**wi, to ma przesrane...
d) Odprawiam czarną mszę na cmentarzu. Położony na ołtarzu laptop wchłonie czarną energię Czarnego Pana, dzięki czemu następny wysłany meil z pentagramem(lub muzyką Nergala)zabije tego, kto go odbierze.
e) stosuję wojnę psychologiczną. Opluwam go na każdym forum, jakim znajdę, wysyłam meile z pogróżkami(spłoniesz w piekle, szatanisto!) i oczerniam w Jedynym Słusznym Radiu. Udzielam wywiadu Jedynej, Polskiej, Katolickiej Telewizji. Zapraszam koleżanki i kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej/Kółka różańcowego (niepotrzebne skreślić) i urządzam pikietę przed jego domem. A przy najmniejszej prowokacji palę go na stosie.
f)jest 0,000000000000000000000000000000000000001291% na to, że jak odbierze komórkę przy kompie, interferencja elektromagnetyczna spowoduje eksplozję komputera. Dzwonię do niego.
g)Rzucam na siebie zaklęcie ochronne z HokusPokus.pl a poza tym, to chyba mnie nie zaatakuje bez przyczyny, prawda? Na wszelki wypadek piszę do niego, że źle robi, i że powinniśmy żyć w miłości i pokoju z całym Wszechświatem.

Do czego przede wszystkim używasz komputera?
a)archiwizuję i kataloguję starożytną wiedzę. Kontaktuję się z innymi Oświeconymi.
b)totem chciał pograć w sieci...
c)porównuję informacje o ziołach i kamieniach, umawiam się na sabaty i piszę meile do reszty kowenu
d) Jestem piratem komputerowym. Szatan był pierwszym piratem.
e) informuję resztę świata, że jest na drodze do potępienia i usiłuje skierować go na Jedyną Słuszną drogę. Internetowo wpłacam pieniądze na Święte Konto
f) YouTube, RedTube, Demotywatory. Od czasu do czasu jakieś forum albo strona jakiegoś polityka. Tam gdzie zjawia się chaos, tam zjawiam się ja.
g) zakupy na HokusPokus, Nasza Klasa, fora dla „białych świateł”. Piszę bloga.

Co sądzisz o piractwie?
a) Nie powinno istnieć... Co nie znaczy, że nie mam pdf-ów „Alchemii” i „Kitab al Alacir”
b) Kiepska sprawa... Ale sam mam parę piratów.
c) Piractwo to kradzież, a kradzież to zło. Lepiej nie.
d) Piractwo to kradzież, a kradzież to grzech. Grzeszę dla Szatana. I dla forsy.
e) Piractwo to kradzież, a kradzież to grzech. Grzechem jest grzeszyć.
f) Hehehe... Fajna sprawa. Powinni zalegalizować.
g) Piractwo to kradzież, a kradzież to zło. Jestem Legal i nie wstydzę się tego.

Co masz na mp3?
a)Klasyczną. Trochę OST z paru gier.
b) Bębny. Trochę hip-hopu. I tylko łup... łup...
c) Enya, Incubus Succubus, trochę Omii i Żywiołaka. Odgłosy natury.
d) METAL!!!!
e) Arkę Noego.
f)Trochę tego, trochę tamtego. Dla lansu mam techno, Dodę i wszystkie hity dyskotek.
g) Muzykę New Age.

Co masz w plecaku?
a)kilka notatników i długopisów.
b) ofiarę dla duchów i trochę zielska(wiadomo...)
c) Athame, srebrny puchar, kadzidło, przenośny ołtarz i parę butelek z procentami
d) Martwego kota – został z poprzedniej czarnej mszy.
e) różaniec, modlitewnik, zapasowy moher, przenośne radyjko produkcji toruńskiej.
f)Sam nie wiem. Chcesz sprawdzić?
g) przenośny zestaw „czaruj sam” i kolekcję książeczek New Age.

ODPOWIEDZI

Większość odpowiedzi A – Technomag
Jesteś jednym z Prawdziwie Oświeconych. Podążasz Ścieżkami Pradawnych, szukając Wiedzy i Wewnętrznej Siły. Tylko że zamiast demonów wolisz trojany, a kręgi i pieczęcie projektujesz na kompie. Twoi Mistrzowie przewracają się w grobie.

Większość odpowiedzi B – Technoszaman
Duchy ziemi i przestworzy, duchy ognia i rzek... To już przeżytek. W mieście trudno o dziką przyrodę, a zamiast zwierząt wolisz zajmować się kompem. Twoim totemem jest myszka(komputerowa) a od duchów natury lepiej ci idzie kontaktowanie się z duchami mikroprocesorów.

Większość odpowiedzi C – Technowiedźma
Natura dobra sprawa, ale jest, jakby to powiedzieć... przereklamowana? Fajnie jest sobie potupać przy kamiennym kręgu, ale czy nie lepiej potupać sobie przed zdjęciem samego Stonehenge? No i do barku bliżej...

Większość odpowiedzi D – Technometal
Szatan jest twym życiem, więc żyjesz dla Szatana. Ale ostatnio czarne msze już nie są takie mroczne. Nawet gwałty zaczynają się nudzić. A Szatan wymaga ofiar... Co robić? Odpowiedź – zacznij plugawić Sieć! Jest tam wszystko, co sobie wymarzysz, a nawet więcej! I ile niewinnych duszyczek... Szatan będzie zadowolony z takich ofiar.

Większość odpowiedzi E – Technomoher
Gatunek rzadki, ale straszliwie upierdliwy. Utożsamiany z Technoinkwizytorem, Technomoher jest internetowym krzyżowcem walczącym za Jedyną Słuszną I Prawdziwą Wiarę. Strzeż się, kiedy go spotkasz. Może wyglądać niepozornie w swoim berecie, ale zapewniam, tyle ZUA nie ma nawet w technometalu.

Większość odpowiedzi F – Technochao
Kiedy tylko Chaota zyska dostęp do Internetu (i wiek 17+), zaczyna się przepoczwarzać. Z istoty upierdliwej i męczącej niczym „mroczny nastolatek”, staje się naukowcem w garniturze. I jeśli poprzednio zajmował się chaosem dla samego chaosu, tak teraz zajmuje się prawdopodobieństwem i teoriami probabilistycznymi, by zyskać, to, co chce. Na wyższych levelach śmiertelnie niebezpieczny, jako że wykorzysta każdą możliwą szansę – i to dosłownie. W dodatku ma tendencje do Zespołu Szalonego Naukowca - „Jestem niezwyciężony, będę władał światem! MUAHAHAHA!!!!!”

Większość odpowiedzi G – Technoflafik
Delikatna istotka, miła i przyjazna, czasami tylko trochę męcząca. Jest w stanie zaprzyjaźnić się z każdym, i każdego traktuje jak kochanego członka rodziny. Niestety ma skłonności do rozgłaszania rozmaitych dziwnych nakazów moralnych, jak „stańmy się jedną wielką rodziną”, albo „kochajmy swych nieprzyjaciół i pogódźmy się z nimi”. Większość magów unika ich też z powodu blasku ich aur – no bo kto lubi różowy?

_________________
Jezus potrzebował 3 dni na respawn. Ja tylko 3 lat...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL