Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Pagan World Hungary

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum Page 1,   
 
Previous :: Next  
Author Message
Saddie Post number 1603 Posted: 5th April 2008     Subject: Pagan World Hungary
View user's profile
A Pagan World magyar nyelvű kiadásához várok jelentkezőket. Elsősorban cikkírókra és fordítókra volna szükség, de olyanok is jelentkezhetnek, akik szívesen készítenének pl. interjúkat. Várok továbbá szeretettel képeket, fotókat, festményeket, ceruzarajzokat, verseket, prózát, bármiféle pogány témájú művészeti alkotást is.

B*B
Saddie
Zora Post number 1718 Posted: 22nd April 2008     Subject:
Fordításban bármikor számíthattok rám. [Smile]
Varvulf Post number 2561 Posted: 4th August 2008     Subject:
View user's profile
Én remélem fogok tudni majd segíteni hogy ha németröl kell fordítani.

Heathens Against Hate
Saddie Post number 2683 Posted: 18th August 2008     Subject:
View user's profile
Nagyszeru! Koszonom szepen az ajanlkozast, utananezek nemet nyelvu anyagoknak.

B*B
Saddie
Saddie Post number 3477 Posted: 30th November 2008     Subject:
View user's profile
Hírek vannak, nagyszerű hírek. Lassan kezd formát ölteni a Pagan World Hungary weboldala. Szeretettel várok e-mail címemre cikkeket, melyek bekerülhetnének.

B*B
Saddie
Saddie Post number 3483 Posted: 30th November 2008     Subject:
View user's profile
Készen vagyunk!

A Pagan World Hungary készen áll és elérhető a http://pwh.freeblog.hu webcímen.

A cikkeket véleményezni, kommentelni itt, ebben a topicban lehet.

B*B
Saddie
Saddie Post number 3484 Posted: 30th November 2008     Subject: "Elindult a PWH"
View user's profile
A kommentálni kívánt cikkek címét az egyértelműség kedvéért kérjük a Subject mezőbe beírni [Smile]

B*B
Saddie
Atomm Post number 3490 Posted: 30th November 2008     Subject: Gratula
Wow [Smile]
Nagyon tetszik az oldal!
Csak igy tovabb. Maris jelentkezem rendszeres olvasonak! [Smile]

BB
Atomm
Saddie Post number 3498 Posted: 1st December 2008     Subject:
View user's profile
Aki az angol nyelvu reszt nem nezi, annak jelzem: tegnap ota vagyunk fent es mar is tobb, mint hetvenen neztek meg az oldalunkat [Smile]

B*B
Saddie
Nainn Post number 3509 Posted: 1st December 2008     Subject:
View user's profile
Nagyon jó az oldal![Smile]
Saddie Post number 3531 Posted: 2nd December 2008     Subject: PWH altalaban
View user's profile
Szeretettel varok egyebkent otleteket is - milyen cikkeket olvasnatok szivesen? Csak nyugodtan, batran [Smile]

B*B
Saddie
Osara Post number 3537 Posted: 2nd December 2008     Subject: Esemenyek
En igazabol nem cikkeket akarok kerni, hanem ket otletem van:

1. erdemes lenne esetleg rendszeresen meghirdetni olyan programokat, amiket kozosen tudna csinalni mindenki, aki olvassa es erdeklodik, fuggetlenul attol, milyen iranyultsagu poganyrol van szo. Mint peldaul kozos ritualek adott idopontban. Nem feltetlenul gondolok valami nagy hordereju esemenyre, de pl. valamifele szertartas mindannyiunk fejlodesere. Aki buddhista, az imakereket forgat, aki Wicca, az ritualet tart, aki saman, az dobol... valami. Szerintem szep kozos elmeny lenne.
2. Esemenyekkel kapcsolatban azt is felvetnem, hogy esetleg jol johetne 1 vagy 2 onkent jelentkezo ember, aki arra vallalkozik, hogy figyeli a pogany temaju esemenyeket. Rengeteg szervezet van, akikrol nem tudunk, es szerveznek kirandulasokat, talalkozokat, vasarokat, eloadasokat, ami erdekelheti a pogany embereket, csak nem kapnak hirt rola. Ilyen esemenyek rendszeres keresgetese a neten lehetne feladat, egy ember a magyar, egy ember a kulfoldi esemenyeknek, peldaul.

Bocs az ekezetek hianyaert, munkahely...
Nainn Post number 3685 Posted: 9th December 2008     Subject: Wicca és a Firefox összefüggése
View user's profile
Ez fájt:)[Smile]... nagyon... nagyon... [Smile]
És gratulálok az 50 bejegyzéshez (azóta 52)! A cikkek színvonalasak, a humor igényes (pl.: a Genezis v0.1... azon feküdtem). Szóval csak így tovább![Smile]

Osara: Szerintem nagyon jó ötletek, főleg az első!
Nainn Post number 3697 Posted: 10th December 2008     Subject: Komment: Pontosítás a PWH-val kapcsolatban
View user's profile
Üdv!

Én szívesen összehívnám a Szombathely és környékén élő Pogányokat, csak nem tudom, hogyan kezdjem. Sajnos nem ismerek egyetlen Pogányt sem itt (nem tudok róla, hogy ismerőseim között van) Egyetlen emberrel sikerült felvennem a kapcsolatot, aki már egy jó ideje nem írt...

Nem tudom, hányan olvassák ezt a fórumot, ha van közöttetek olyan, aki az említett területen él, és szeretne megismerkedni más Pogányokkal, az kérem válaszoljon itt, vagy írjon e-mailt a lemurph89::at::citromail.hu címre.

Minden jót,
Nainn
Saddie Post number 3706 Posted: 11th December 2008     Subject:
View user's profile
Nainn: Nagyon köszönjük dícséretet és a bíztatást [Smile] Mi úgy oldottuk meg az emberekkel való ismerkedést, hogy csináltunk szórólapokat, aztán kiraktuk olyan helyekre, ahova mi is jártunk - ezoterikus teaházakba, könyvesboltokba, olyan boltokba, ahol gyertyákat meg füstölőket lehet kapni...

B*B
Saddie
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
Show YouTube films
Page 1,   
All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

 

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group