Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Bemutatkozás

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum Page   , 2, ,   

Previous :: Next  
Author Message
Saille Post number 3566 Posted: 3rd December 2008     Subject:
Üdvözlet Mindenkinek!

Saille vagyok, nem hiszem, hogy egyéb néven bárki is ismerne - kivéve a beavatottakat, aki tudói polgári nevemnek-, no, de az akárcsak egy Rejtő-figurának lassan feledésbe merül [Laughing] Örülök, hogy végre sikerült eljutnom addig, hogy bepötyögjem eme néhány sort így, ebédidőben, ami sajnos lassan le is telik. Egyelőre ennyi. Máskor, máshol, mínusz egy főnökkel a hátam mögött, talán többet, jobbat, szebbet... [Razz]
Elvis Post number 3978 Posted: 11th January 2009     Subject:
Na, kellemes kellemest mindenkinek!

Ivanits Zoltán vagyok, avagy elvis. IGEN, végig kisbetű. Nem véletlen. Mit írjak magamról? kb. 20 éve űzöm az "ipart". Autodidakta módon kezdtem. Jópár hibát elkövettem, amiből lehetett tanulni. Osara és Saddie nagyon közeli barátaim, valamint sokat tanultam tőlük "szakmailag" is. Ahogy húgom mondaná, olyan sokoldalú vagyok, hogy az már szinte gömb [Very happy]. Sok mindent csináltam már, és még korántsem látom a végét a sornak. Többnyire Magyarországon vagyok, de ez még változhat. Sajátságos nézeteim vannak majdnem mindenről. Őszinte embernek tartom magam, valószínűleg ezért sincs nagy "rajongótáborom". De hoztam egy döntést és eszem ágában sincs megváltoztatni. A hazugságok csak bonyolítják a dolgokat. Alapvetően, egyfajta pogány vallást követek, még nem adtam neki nevet; a munkaneve: a saját vallásom/hitem. Alapvetően mindenféle istent/entitást elismerek, az elemeket és a természetet is tisztelem, bár "legfőbb"-nek a világmindenség teremtőjét tartom. Nem hiszek a véletlenben, viszont a szerencsében igen. Hiszem, hogy az Univerzum az egyensúlyra tanít, és hogy az egyensúlyt csak a szélsőségek átélésével, megismerésével tudjuk igazán értékelni. Hiszek az őszinteségben. Hiszek a kölcsönös korrektségben. Hiszem, hogy a megfelelő, értelmes kommunikációval, a konfliktusok többsége elkerülhető (még ha ezért hosszú ideig is tart valamit megérteni/értetni). Hiszem, hogy eleget untattalak már Titeket a hülyeségeimmel [Wink], úgyhogy be is fejezem.

Üdv Mindenkinek!

elvis
Morgana Post number 4867 Posted: 30th March 2009     Subject: For Artemisia
View user's profile
Hi Artemisia,

Boldog születésnap!

I hope you are having a good day and that many of your dreams in the next year will come true,

Springtime blessings on your birthday,
Morgana [Sunshine] [Sunshine]
Tavolodo Post number 4985 Posted: 7th April 2009     Subject:
View user's profile
Üdvözlök mindenkit!
Dvorák Sándor Távolodó vagyok. Lassan 17 éve, hogy a szárnyaimat bontogatni kezdtem, a Holló útmutatásával.
Legtöbbet az ázsiai/szibériai samanizmusból és a népmesék szimbólumainak értelmezéséből tanultam, merítettem de nagy hatással voltak/vannak rám a buddhista tanítások és az indián hagyományok is.
Hitem szerint az ősi hitek s utak közt nincs lényegi különbség, akárhány tüzet gyújtunk, minden füst az ég felé száll.
Amikor időm engedi (szerencsére egyre többször):
-a hegyekben barangolok(keresem a hajdanvolt szent helyeket, szedem a szemetet, csodálom a felhőket)
-csont és szaru ékszereket faragok
-sámándobot, csörgőket, didgeridoo-t készítek
-tarsolyt fűzök, tarsolylemezt domborítok
-a magyar népmeséket/népszokásokat és az inkvizíciós peranyagokat bújom, hogy a magyar sámánisztikus elemek nyomaira bukkanjak

Valami megmozdult a világban. Remélem, hogy itt is hasonlóan fog történni.

Áldás!
tavolodo
Morgana Post number 4988 Posted: 7th April 2009     Subject:
View user's profile
Hallo Tavolodo,

Szívesen lát -hoz PFI Fórum

Szomorú az én -m Magyar van zéró, tehát Én használ egy fordító. Remél ez ideiglenes tákolmány némely értelem [Very happy]
A Angol változat van alul.
Köszönöm részére -a bevezetés.
Ez érdekes -hoz olvas amit ön egy Sámán. Én érdekelt -ban Sámán üzelmek.
De is hagyományos Magyar népszokások
Én Wiccan mint te május tud. Sok -ból -unk üzelmek van származott -ból népszokások, folklór és népzene
Tehát ÉN lesz érdekelt hallani több körülbelül -a üzelmek.
Én is remél találkozni velünk ön egy nap.
Bright blessings from Holland,
Morgana

Hallo Tavolodo,
Welcome to the PFI Forum
Sorry my Hungarian is zero, so I am using a translator. Hope it makes some sense.
The English version is below.
Thank you for your introduction.
It is interesting to read that you are a Shaman. I am interested in Shamanic practices.
But also traditional Hungarian folkways. I am Wiccan as you may know. Many of our practices are derived from folkways, folklore and folk music.
So I will be interested to hear more about your practices.
I also hope to meet you one day.
Bright blessings from Holland,
Morgana [Sunshine]
Siksamat Post number 5100 Posted: 14th April 2009     Subject:
Üdvözlök mindenkit!

Siksamat vagyok - polgári nevem jobbról balra olvasva - 27 éves és Budapesten lakom. 5-6 éve ismerkedek vallásokkal, hagyományokkal, a mágiával és nagyon közel áll hozzám a Wicca vallás. Régebben sokat foglalkoztam az álmok megértésével. A hétköznapokban nem jellemző munkát végzek, írok, ritkábban rajzolok, kézműveskedem és főiskolai lézengésem végére érek néhány hónap múlva.
Szeretem a rock&roll-t, a dirty blues-t... filmeket minden mennyiségben, mesélni, gyalogolni, az esőt, a 18 fokot, az éjszakát.
Nem szeretek korán kelni.

Siksamat
Morgana Post number 5143 Posted: 19th April 2009     Subject:
View user's profile
Hi Siksamat,

Welcome to the PFI Forum.

Thanks for your introduction, even though I can't understand most of it [Very happy]
As you know my Hungarian is zero.

As you also know I am Wiccan so if you have any questions please let me know. Of course Saddie can help you too.

Quote:
 Szeretem a rock&roll-t, a dirty blues
I like most forms of pop music including rock 'n roll. I love the bit about "dirty blues... "

Hope to see more of you on the forum, and meet you soon in Hungary.

Bright Blessings,
Morgana [Sunshine]
DMarton Post number 5233 Posted: 30th April 2009     Subject:
Sziasztok!

Én meg a Marci vagyok. Kb 5-6 éve foglalkozom a pogány vallásokkal, újabban pedig az asztrológia és a tarot is képbe jött. Dolgozni azt dolgozom amit lehet (jobbára valami fizikai dolog), tanulni pedig jelenleg geográfusnak tanulok, aztán meg meteorológusnak fogok, ha minden jól megy. Hobbiként sport, űrkutatás, zene, szokásosak.
Elsősorban a samanisztikus vallások érdekelnek, de úgy általában mindegyik vallás foglalkoztat, ami létezik.
Bemutatkozni pedig nem tudok, de írtam valamit [Smile]

"Insprinc haptbandun
Invar vigandun"
Osara Post number 5248 Posted: 2nd May 2009     Subject:
Távolodó, de jó hogy jöttél [Smile] *integet, ölelget* Siksamat, téged is, jó hallani rólad. Marci, azt hiszem, téged még nem ismerlek, de köszönöm szépen, hogy bemutatkoztál. Ha van kedved, légyszi azt is fejtsd ki, hogy az űrkutatás, mint hobbi mit takar.

Osara
DMarton Post number 5273 Posted: 4th May 2009     Subject:
Hát igen Osara, sajnos én sem ismerek még itt szinte senkit [Smile] Saddie nyomta itt a fórumot nagy erőkkel, úgyhogy gondoltam regisztrálok. Volt már annak egy éve, de csak most jutottam el odáig, hogy irogassak is... Egyébként érdekes volt visszaolvasni, hogy milyen vegyes a társaság [Smile]

Az űrkutatás szerintem marhajó dolog. Engem főként a Mars érdekel, úgyhogy folyamatosan olvasom a NASA legújabb eredményeit (büszkeségem, hogy már van olyan felfedezés is, amit nekem köszönhetnek), okoskodom a témában meg hasonlók [Smile] Egyébként a bolygókutatás azért is érdekes számomra, merthogy érdekel az asztrológia is, úgyhogy remek dolog a bolygók metafzikai jelentését a "valós" tulajdonságaikkal összevetni [Smile]

"Insprinc haptbandun
Invar vigandun"
Nauryl Ers Post number 6397 Posted: 29th July 2009     Subject:
View user's profile
No akkor itt is írok egy-két szót. A nemzetközi részben bemutatkoztam már, megpróbálom nagyjából ugyanazt leírni ide is [Smile]

egyre több magyar jóbarát után én is úgy határoztam, hogy regisztrálok ide, mert úgy néz ki hogy ez egy jó hely. Bemutatkozásként... ez nem igazán az én műfajon, de megpróbálom a legjobbat adni.

A természetet egész pici koromtól kezdve nagyon szeretem, imádok erdőkben, mezőkön, és leginkább mindenféle vizes helyeken sétálgatni (folyók, tavak, stb.). Nagyjából hat évvel ezelőtt elkezdtem buddhista meditációkkal foglalkozni, belevetettem magam a rei ki különféle irányzataiba, miközben egyre közelebb és közelebb kerültem a magyar wiccákhoz. A vége az lett, hogy kb. 3 éve wiccának szeretem nevezni magam. Amit most leginkább szeretnék, hogy a wicca útján fejlődni tudjak, lehetőleg a közeli barátok mellett, velük együtt. Az egész utat, és ezeket az embereket közel érzem magamhoz, közelebb mint eddigi életemben bármit. Úgy érzem, hogy három évvel ezelőtt hazaérkeztem, majd tettem egy hároméves kitérőt, végül újra megtaláltam az utat, és haza találtam. Vagy még inkább: Haza.

A fent említett emberektől való tanulás mellett remélem, hogy ettől a kis közösségtől is tanulhatok majd, és remélem, a saját tudásomat is lesz kinek átadjam.

Köszönöm, hogy itt lehetek.

Legyetek Áldottak!

edit: azt kifelejtettem, néhányan közületek már ismernek régebbről, W00d5t0ck néven [Smile]
NetBoy Post number 11735 Posted: 11th November 2010     Subject:
Sziasztok!

Üdvözlet először is mindenkinek a PFI Fórumon. Én vagyok a NetBoy (Zoli) :DDD Kb. 3 éve érdekel a Wicca. De gyerek korom óta közeli kapcsolatban állok az állatokkal, növényekkel és a természettel, talán nem véletlenül érdekel a wicca és nem véletlenül sodort erre az Univerzum! Munkámban is azt teszem amit a legjobban szeretek, állatokkal foglalkozom!!! Szeretnék fejlődni, tanulni!!!

Köszönöm, hogy itt lehetek.

Legyetek Áldottak! [Very happy]

Legyetek Áldottak
Ghostgirl Post number 11738 Posted: 11th November 2010     Subject: Szia Netboy
Szia Netboy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv itt. Örülök hogy itt vagy!!!! [Smile] Remélem tetszik majd a fórum meg az oldal, szerintem ez egy nagyon jó kezdeményezés. [Smile] Légy aktív ha van időd és kedved, mert "egyedül nem megy, egyedül nem megy, körülbelül együtt minden jobban menne." bocsánat az átköltésért. [Very happy]

Légy Áldott!
Ghostgirl
Morgana Post number 11748 Posted: 11th November 2010     Subject:
View user's profile
Welcome to the PFI Forum Netboy.

It was lovely meeting you IRL in Budapest.

Have you got any photos?

These are of Ariel Moon & me [Very happy]

Ghostgirl Post number 11750 Posted: 11th November 2010     Subject:
Hi Morgana!

Great picture. I hope you enjoyed the visit in Budapest. [Smile] and the festival.
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
Show YouTube films
Page   , 2, ,   
All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group