Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Új Nemzeti Koordinátor a láthatáron :)

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum

Previous :: Next  
Author Message
Saddie Post number 11844 Posted: 25th November 2010     Subject: Új Nemzeti Koordinátor a láthatáron :)
View user's profile
Dear everyone,

finally we have a breakthrough. As some of you might already know, I was only a temporary NC - I do not live in Hungary, therefore I was not the best person to do it. After two years of futile search for someone to take over, Caballus agreed to take over as NC. He lives in Hungary, most Pagans there know and love him for both his impartial judgment and his deep wisdom. I could not be happier with this outcome of events [Smile].

As for me, I'll focus more on working for the PFI Stichting, so I'll still be around [Smile]

Best to all, B*B
Saddie LaMort
(Soon to be ex-)NC Hungary
Kedves Mindenki,

végre elértünk egy áttörést. Ahogy sokan tudjátok, én csak ideiglenesen voltam Nemzeti koordinátor - nem élek Magyarországon, ezért nem én vagyok a legalkalmasabb ezen posztra. Két évig kerestem megfelelő embert magam helyett ezen posztra hiába, míg végre most Caballus beleegyezett, hogy átveszi tőlem ezen feladatot. Ő Magyarországon él, a legtöbb pogány ismeri és szereti őt mind pártatlan döntési képességéért, mind mély bölcsességéért. Nagyon boldog vagyok, hogy a dolgok így alakulnak. [Smile]

Én a továbbiakban elsősorban a PFI Alapítvány körüli munkálatokra fogok összpontosítani, úgyhogy nem tűnök el teljesen [Smile]

Minden jót, Legyetek Áldottak
Saddie LaMort
(Nemsokára ex-) Magyar Nemzeti Koordinátor

B*B
Saddie
Morgana Post number 11849 Posted: 26th November 2010     Subject:
View user's profile
Hi Saddie,

Yes this is wonderful news. I have met Caballus on numerous occasions and he is indeed dedicated to the pagan path.
I and the PFI Central team will help him and his team in Hungary of course.

I would personally like to thank you for your time and work with PFI Hungary and the upkeep of the Pagan Web-blog Hungary.
We have spent a long time working together but now our ways are separating, although not completely.
There is enough work to do for the PFI Stichting /Foundation and I am sure we will see you there.

I wish you and your family all the best for the future.

Thanks again, [Very happy]
B*B
Morgana

Kevdes Saddie!

Ezek tényleg jó hírek. Ismerem Caballust sokszor találkoztunk már. Tudom hogy ő tényleg elkötelezett híve a pogányságnak.
Természetesen én és a PFI csapata segíteni fogunk neki és a PFI Magyarországnak.

Szintén köszönöm a PFI Magyarországra és a Pagan Weblog Hungaryra fordított idődet és energiádat.
Sok időt dolgoztunk együtt, de útjaink most elválnak egymástól.
Még ha nem is teljesen, mert mindig lesz elég feladat a PFI Stichtinggel ill. alapítvánnyal kapcsolatban,
biztos hogy fogunk még ott találkozni.

Még egyszer köszönve és minden jót kívánva neked és családodnak: [Very happy]

Köszönet újra,
Morgana

Légy Áldott!
Caballus Post number 11931 Posted: 7th December 2010     Subject:
Kedves Morgana és Saddie!

Köszönöm a jókívánságokat, és a tőletek kapott sok segítséget amit a magyar Nemzeti Koordinátor szerepkörének átvételével kapcsolatban kaptam.

Köszöntöm egyben a fórum és a PFI Magyarország tagjait!

Remélem sikerül a közeljövőben felpezsdíteni az itteni életet és sok új programot, lehetőséget és színt vinni a magyar pogány életbe. Többminden is van már a tarsolyunkban, amint megfelelően áll a szervezés, többet is megtudhattok majd itt a fórumon.

Üdvözlettel:
Caballus
Morgana Post number 12109 Posted: 6th January 2011     Subject: PFI Hungary/ Saddie
View user's profile
Dear all,

We regret to announce that from January 1, 2011 Saddie Lamort will no longer be part of the PFI Team.
His post as National Coordinator PFI Hungary has been succeeded by Caballus.

His function as Forum Administrator and Webmaster for the Stichting PFI website has also been terminated.
He wishes to continue to be a PFI member.

We would like to thank Saddie for his time and effort with PFI and wish him, and his family, all the best for the future.

Good luck,
Morgana & Caballus

**
Sajnálattal jelentjük be, hogy 2011 január 1-jétől Saddie LaMort többé nem a PFI Csoport tagja.
A PFI Magyarország Nemzeti Koordinátoraként betöltött posztját Caballus vette át.

A PFI Alapítvány honlapjának fórum adminisztrátori és webmesteri feladatát sem látja el a továbbiakban.
Saddie ezután is PFI tag marad.

Szeretnénk köszönetet mondani Saddienek a PFI érdekében végzett erőfeszítéseiért és a ráfordított időért. A legjobbakat kívánjuk neki és családjának a jövőben.

Sok szerencsét:
Morgana és Caballus
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
Show YouTube films

All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group